Цьогоріч ми вдруге відзначаємо День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в умовах повномасштабного вторгнення

08.05.2023

8 мільйонів полеглих воїнів і цивільних – таку жахливу ціну перемоги над нацизмом у Другій світовій заплатила Україна.

Сьогодні наша держава – знову поле битви.

????️Щодня і щохвилини ми втрачаємо найкращих у боротьбі за нашу свободу. Але правда та світло обов’язково переможуть, як перемогли тоді.

У День пам’яті та примирення ми схиляємо голови перед усіма, хто загинув у роки Другої світової війни. Перед усіма, хто захищав від нацизму рідну українську землю!

Сьогодні на знак шани та вдячності представниками муніципалітету та громадськості до Меморіалу Слави покладено квіти. Долучилися до покладання і в старостатах громади.

????️Вічна пам’ять всім полеглим у боротьбі проти нацизму.

????Вічна слава усім, хто захищає Україну від рашизму сьогодні.