Відбулося позачергове засідання сесії Березанської міської ради.

05.05.2023

Розпочалася сесія із хвилини мовчання за всіма загиблими від рук російських окупантів.

За особистою заявою Саєнка Віталія Володимировича та Грицуна Юрія Васильовича депутати підтримали дострокове припинення їх повноважень, як депутатів Березанської міської ради восьмого скликання.

Також своїм рішенням депутати підтримали внесення змін до бюджету громади. Зокрема, у зв’язку з перевиконанням плану за квітень місяць виділили близько 3 млн грн на капітальний ремонт дитячої консультації та 150 тис. грн на придбання 2-х механічних інвалідних візків. Крім того, підтримали перенесення кошторисних видатків сектору молоді та спорту до управління освіти, молоді та спорту шляхом його приєднання до відділу освіти та створення управління.