Неймовірно тішить підтримка людей, які живуть за кордоном та яким небайдужі українці

27.04.2023

Учора до нашого міста завітали гості із Франції – представники асоціації „Медична та благодійна допомога Франція-Україна“ на чолі з операційним директором пані Діаною ДОЛЬС разом з родиною Голф - пані Француазою та паном Жан-Філіпом, які передали для потреб людей, які змушені були через війну евакуюватися зі своїх домівок та знайшли прихисток у місті Березань, гуманітарну допомогу.

У рамках візиту іноземні друзі завітали до ДНЗ Березанський „ПАЛ“, гуртожитку на ж/м „Поліський“, який готується прийняти переселенців, відвідали заклад медицини та Березанський краєзнавчий музей – духовну скарбницю громади.

Також французькі гості біля пам’ятного знаку Тарасу Шевченку хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших Героїв-захисників, які загинули від рук російських окупантів.

Насамкінець відвідали деокуповані села Баришівської та Великодимерської громад.

Обговорили у ході зустрічі й партнерські відносини та перспективи співпраці у майбутньому.

Велика подяка тим, хто не дивлячись на значну відстань, залишаються небайдужими та продовжують допомагати.

Дякуємо, що поруч!

Особлива подяка БО „Фонд громади Березані“ та особисто голові правління Аллі Новіковій, які з перших днів війни підтримують нашу громаду і переселенців та роблять усе можливе для залучення допомоги.