День пам'яті Чорнобильської трагедії

26.04.2023

37 років тому, 26 квітня, сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – Чорнобильська катастрофа.

Сьогодні у Березанській громаді вшанували пам'ять тих, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія. До пам’ятних знаків „Чорнобиль-86“, що у центрі міста, та „Чорнобиль – наш біль і туга“ – на житловому масиві Поліський, представники муніципалітету, голова Березанської міської громадської організації „Союз Чорнобиль України“ Надія Кислицька, члени виконавчого комітету Березанської міської ради та переселенці поклали квіти.

Через 36 років Чорнобиль пережив другу катастрофу – окупацію російськими загарбниками. Україні і світу знову погрожують новими техногенними катастрофами і ядерними ударами…

Пам’ятаємо подвиг ліквідаторів.

Дякуємо кожному і кожній, хто зупинив вбивчий атом.

Схиляємо голови, віддаючи данину пам'яті тим, кого забрала аварія на Чорнобильській АЕС 37 років тому та перед усіма Героями сьогодення, які воювали та загинули за рідну Україну.