У Березанському професійному аграрному ліцеї пройшла профорієнтаційна зустріч зі старшокласниками

21.04.2023

У житті кожної людини є моменти, коли вона має зробити свій вибір. Переважно такі доленосні рішення всі ми приймаємо в молоді роки, а далі лише рухаємося обраним шляхом. Одним з таких важливих кроків – є вибір професії. І від того, наскільки правильним, виваженим і усвідомленим буде цей вибір, залежить подальше життя людини.

Учора, 20 квітня, старшокласники громади мали нагоду долучитися до профорієнтаційного заходу, що відбувся у Березанському професійному аграрному ліцеї, де учні отримали інформацію про навчальний заклад, умови вступу, викладацький склад, спеціальності та матеріально-технічну базу. А також взяли участь у майстер-класах і вікторинах, отримавши позитивні емоції та цікаву й корисну інформацію для роздумів.

Звичайно ж, до остаточного вибору професії ще є час, проте, нехай здійсняться дитячі мрії і кожен знайде собі професію, про яку мріє. Та пам'ятайте, що на території нашої громади є гідний, професійний навчальний закдал, де завжди радо чекають випускників.

Далі – вибір за учнями!