Із сесійної зали

Відбулося позачергове засідання сесії Березанської міської ради.

Розпочалося пленарне засідання із хвилини мовчання за всіма загиблими внаслідок збройної агресії росії проти України.

Затвердивши порядок денний, депутати перейшли до розгляду питань та прийняли рішення щодо внесення змін до бюджету шляхом перерозподілу коштів, що стосувалися виділення 3 млн 106 тис. грн на погашення заборгованості по сплаті страхових внесків КП „Березанський комбінат комунальних підприємств“, які накопичувалися з 2007 року.

Зважаючи на кадрові зміни, внесли зміни до персонального складу виконавчого комітету Березанської міської ради та постійної депутатської комісії, пов’язані з кадровими змінами. А також за особистою заявою Проценко Олени Григорівни депутати підтримали рішення про дострокове припинення її повноважень, як депутата Березанської міської ради восьмого скликання.

Більш детально з рішеннями міської ради можна буде ознайомитися на сайті Березанської громади.