За шаховою дошкою

05.04.2023

В останній день березня відбулися фінальні змагання з шахів серед школярів. За підсумками попередніх турнірів визначено 8 кращих спортсменів, які і виборювали головний приз турніру та звання “Кращого шахіста місяця”. Нагадуємо, що кращим шахістом січня був Сергєєв Денис, лютого – Микитенко Денис. А у березні несподівано , на думку головного судді Володимира Лук'яненка, став Павловський Павло, який у фіналі з рахунком 2:0 переміг більш досвідченого Микитенка Дениса, який посів другу сходинку. На третьому місці Кохан Сергій, який відновлює свою спортивну форму, Ломейко Григорій посів четверте місце. Переможець та призери змагань нагороджені дипломами сектору молоді та спорту. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у змаганнях за кращого шахіста квітня. Фінальні змагання у грудні визначать кращого шахіста року серед школярів.