Проведено вечірній профілактичний рейд

03.04.2023

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження правопорушень серед неповнолітніх Службою у справах дітей Березанської міської ради організовано та проведено профілактичний рейд „Діти вулиці“ територією міста Березань, у якому взяли участь головний спеціаліст Служби у справах дітей Березанської міської ради Світлана Андрєєва, старший інспектор ювенальної превенції відділу превенції Броварського РУП ГУ НП в Київській області Людмила Івасенко, фахівець із соціальної роботи відділення соціальної роботи Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Леся Дмитренко та соціальний педагог Березанського ліцею № 2 Ніна Лугина.

В ході рейду виявлено групу неповнолітніх дітей, які вживали алкогольні напої та палили електронні цигарки. З дітьми проведено профілактичні бесіди щодо недопустимості вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління, ведення здорового способу життя, дотримання комендантської години у вечірній час. Батьків дітей чекає притягнення до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.