Із засідання виконкому

Відбулося позачергове засідання виконкому Березанської міської ради.

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів громади у належному стані, присутні підтримали проведення з 1 квітня по 15 травня заходів із благоустрою, під час яких буде здійснено озеленення, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання парків, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту, а також берегів водойм.

Погодили проект рішення про закінчення опалювального сезону для населення та бюджетних установ Березанської міської ради з 01 квітня 2023 року. Вперше в сучасній історії нашої країни ми завершимо мабуть найскладніший опалювальний сезон.

Фактичне відключення опалення бюджетних установ здійснюватиметься за відповідним клопотанням адміністрацій цих установ до теплопостачальних організацій.

На завершення розглянули проекти рішень щодо захисту прав дітей.