Міста Героїв!

29.03.2023

Навесні 2022-го звільнили від окупанта північні регіони України. Завдяки міці сил оборони й безпеки та сміливості всіх наших людей - вдалося вистояти. Світ побачив, на що здатні українці.

Росіяни чомусь вірили, що українці нібито не будуть боротися. Але мільйони людей – кожен і кожна так, як могли – показали окупанту, що Україна не покориться ворогу. В містах та селах дорослі і діти допомагали облаштовувати блокпости, плести маскувальні сітки та готували їжу для наших Сил оборони,

допомагали Силам безпеки. Ми бачили, як і голіруч українцітнамагались зупинити техніку ворога. Мільйони таких прикладів опору забезпечили те, що українці у єдності вистояли і почали звільняли нашу землю.

Кожен цивільний поруч з нашими військовими, прикордонниками та іншими героями пліч-о-пліч визволяли свої домівки, свої міста та села від окупантів.

Впродовж місяця, від початку березня 2022 року було звільнено понад 1000 населених пунктів. І в кожному з них живуть наші герої!!!

ДЯКУЄМО усім оборонцям рідної землі!

Вічна і світла пам'ять полеглим воїнам та всім невинно вбитим російськими окупантами!

Вшановуємо їх славу і бережемо пам'ять про них.