Сучасні підходи, методи, інструменти та особливості управління персоналом

07.03.2023

Ефективна комунікація, сучасні підходи, методи відбору, організаційнас культура та особливості управління персоналом сьогодні відіграють важливу роль у будь-якому колективі, у тому числі, і в органах місцевого самоврядування. Особливо, коли впроваджуються зміни і працювати доводиться в умовах воєнного стану. Адже мобільність, швидкість прийняття рішення, злагоджені та відповідальні дії керівництва і працівників допомагають впоратися із будь-якими викликами, а запорукою успіху та невід’ємною складовою безперебійної роботи „цілісного організму“ є згуртованість, повага в колективі, професіоналізм та особистий внесок кожного в загальні результати роботи міської ради. Саме про це йшла мова на навчанні керівників структурних підозділів апарату міської ради та її виконавчих органів, яке провела керуюча справами виконкому міської ради Лариса Кочур. Крім того, вона показала чому змінам в організації роботи практично завжди чиниться опір та які методи обрати для подолання цього опору, як виявити токсичну людину в колективі та як працювати з такими людьми. Цікаво та жваво пройшла і практична частина навчання.