Молодіжий рух „Редан“ набирає обертів по країні

07.03.2023

З метою запобігання розповсюдженню нового молодіжного руху „Редан“, який набирає обертів по країні і є російською інформаційно-психологічною операцією з використанням підлітків для внутрішньої дестабілізації в Україні, головним спеціалістом Служби у справах дітей Березанської міської ради Світланою Андрєєвою та старшим інспектором ювенальної превенції відділу превенції Броварського РУП ГУ НП в Київській області Людмилою Івасенко відбулася зустріч з учнями старших класів Березанського ліцею №1 Березанської міської ради. Дітям було роз’яснено про недопущення випадків порушення громадського порядку неповнолітніми та участі у проросійських неформальних течіях. Дітей застерегли не переписуватися з незнайомцями та не викладати свої особисті дані в соціальні мережі.