На Київщині нагадали, як вступити до лав „Гвардії наступу“

01.03.2023

В Україні, зокрема і в Київській області, триває запис до бригад „Гвардії Наступу“. Вони сформовані під егідою Міністерства внутрішніх справ України.
Це бригади: „Сталевий кордон“, „Червона калина“, „Лють“, „Рубіж“, „Спартан“, „Кара-Даг, „Буревій“, „Азов“.
Кожен українець може обрати одну з бригад на вибір відповідно до своїх поглядів та мотивації. Щоб вступити до бригади, потрібно заповнити заявку на сайті storm.mvs.gov.ua або прийти до одного із ЦНАПів Київської області за адресами:
• м. Біла Церква, вул. Леваневського, 34
• м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 72
• м. Бровари, вул. Героїв України, 18
• м. Буча, вул. Енергетиків, 12
• м. Вишневе, вул. Чорновола, 50А
• м. Вишгород, пл. Шевченка, 1
• м. Обухів, вул. Каштанова, 13
• м. Фастів, пл. Перемоги, 1.
Для вступу потрібен такий орієнтовний перелік документів:
• паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, документи про освіту;
• трудову книжку, військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної дільниці;
• витяг з інформаційно-аналітичної системи „Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості“;
• дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.
Вступивши до лав „Гвардії Наступу“ добровольці отримають стабільну високу оплату з додатковими винагородами, безоплатну медичну допомогу, страхування та інші соціальні гарантії.
Отримати відповіді на свої запитання громадяни можуть за номером телефону: 0 800 10 00 20.