Шановні жителі територіальної громади!

01.03.2023

У зв’язку з намаганнями ворога здійснити ракетні атаки, спрямовані на об'єкти критичної інфраструктури, правоохоронці органи звертаються до вас з проханням.

Якщо Ви стали свідком факту перебування невідомих осіб або автотранспорту поблизу об’єктів місцевої критичної інфраструктури, автошляхів, об’єктів Укрзалізниці та адміністративних будівель органів місцевого самоврядування, невідкладно повідомляти чергового 12 сектору оборони Бориспільського району Київської області за номером (097) 614-42-29 та чергового МРВ ГУ СБ України у м. Києві та Київській області за номером (093) 548-68-80.

Сподіваємося на Вашу небайдужість, зібраність та відповідальність! Подбаємо про безпеку держави та кожного громадянина!

Разом до Перемоги!