У Березанській громаді запрацював „Клас безпеки“

28.02.2023

Місцем відкриття першого сучасного інтерактивного безпекового освітнього простору у громаді став Березанський ліцей №3. Для цього відведено два окремі класи, які обладнано відповідним інвентарем та матеріалами.

В умовах сьогодення вкрай необхідно навчити наших дітей правилам безпеки у різних життєвих ситуаціях, а особливо правил, які збережуть здоров'я та життя нашого підростаючого покоління під час військового стану.

З нагоди відкриття безпекового простору до ліцею завітав перший заступник міського голови Руслан Хруль, начальник відділу освіти Оксана Загорулько, представники Нацполіції, ДСНС, медицини.

„Основне завдання таких безпекових осередків у школах – наочно, на практиці, вивчати з дітьми дії при різних видах надзвичайних ситуацій, навчити учнів основам цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Із початком повномасштабного вторгнення їх, на жаль, лише додалося,“ – зауважив Руслан Федорович.

Запроваджуються класи за ініціативи МВС, ДСНС та МОН.

Заняття з безпеки внесуть у розклад, а уроки проводитимуть як вчителі, так і рятувальники.