Проведено профілактичний рейд „Діти вулиці“

27.02.2023

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях, головним спеціалістом служби у справах дітей Березанської міської ради Світланою Андрєєвою, фахівцем із соціальної роботи Березанського міського центру соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради Іриною Туровою спільно з старшим інспектором ювенальної превенції відділу превенції Броварського РУП ГУ НП в Київській області Людмилою Івасенко та поліцейським офіцером громади відділу взаємодії з громадами Броварського РУП ГУ НП в Київській області Віталієм Демішиним проведено профілактичний рейд „Діти вулиці“ на території сіл Яблуневе, Григорівка та Дубове.

В ході рейду проведено профілактичні бесіди з групами молоді щодо недопустимості вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління, ведення здорового способу життя, дотримання комендантської години у вечірній час.

Також обстежено сім’ї, в яких виховується діти, котрі перебувають на обліку та контролі Служби. З батьками дітей проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, акцентовано увагу щодо дотримання безпечного поводження під час обігріву будинків пічним опаленням та електрообігрівачами.

З усіма батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків та дотримання санітарно-гігієнічних норм у житловому приміщенні та щодо їх працевлаштування.