Шашкові та шахові баталії цієї суботи відбулися у шаховому клубі спортивного комплексу „Дружба“

20.02.2023

Турнір присвятили пам’яті Героїв Небесної Сотні. Гостями заходу стали Володимир Подрєзов і Володимир Сивак, які розповіли присутнім про події Помаранчевої революції, Революції Гідності та війни з російським агресором, адже є очевидцями й учасниками тих подій.

За результатами гри турнірна таблиця розподілилася:

1 місце – Володимир Сивак (4,5 очок),2 місце – Володимир Короленко, 3 місце розділили Ашомка Андрій, Пилипенко Андрій, Сагайдак Віктор, в активі яких по 3 очка. Боролися за перемогу Володимир Вітряк (2.5 очка) та Володимир Подрєзов (1.5 очка). Родзинкою змагань була гра жовто-синіми шашками.

Паралельно цікавою була зустріч юних шахістів із депутаткою Броварської райради Світланою Братко – срібним призером чемпіонату України з шахів серед депутатів.

Переможця та призерів змагань нагороджено медалями та дипломами сектору молоді та спорту виконавчого комітету Березанської міської ради відповідних ступенів.