Відбулося засідання виконавчого комітету Березанської міської ради

17.02.2023

Рішенням виконкому схвалено проект Програми соціально - економічного та культурного розвитку Березанської міської територіальної громади на 2023 рік, який презентувала Наталія Іващенко. Програма базується на аналізі основних показників соціально-економічного розвитку громади за попередні роки та ситуації у 2022 році, визначенні основних зовнішніх і внутрішніх чинників, які стримують розвиток громади, а також передбачає забезпечення узгоджених спільних дій з органами виконавчої влади задля втілення єдиної державної політики розвитку України на місцевому рівні за особливих обставин воєнного стану.

Члени виконкому розглянули ряд соціальних питань, які стосуються реєстрації помічників для дієздатних осіб. Ця чутлива тематика викликала гостру дискусію серед членів виконкому, які висловили свою позицію та відношення до цієї ситуації, особливо в період воєнного стану