Громада попрощалася з Героєм

10.02.2023

Знову непоправної втрати зазнала Березанська громада. На війні загинув наш земляк, садівчанин Сергій Шпільчин. Сміливий воїн, Герой, патріот, який із початком повномасштабного вторгнення став на захист рідної землі та до останнього подиху безстрашно боровся з російським окупантом.

Сергій брав участь у бойових діях ще далекого 2014 року в зоні АТО ООС, а у лютому 2022 року добровільно повернувся до лав Збройних сил України.

Служив стрілцем у військовій частині А0409.

4 лютого під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Парасковіївка Донецької області старшого содлата Сергія Шпільчина не стало.

Ціною власного життя відважний воїн здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка – загинув за цілісність і незалежність України.

Незабаром, 13 лютого, Сергію мало виповнитися 42 роки.

Ми низько схиляємо голову перед загиблим, розділяємо біль втрати з рідними, близькими та друзями.

Вічна пам’ять та шана Герою!