Із засідання виконкому

Відбулося засідання виконавчого комітету Березанської міської ради.

До порядку денного засідання винесено 9 питань. У числі перших затвердили перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру на підприємствах, установах та організаціях на 2023 рік для надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу.

Обговорено та підтримано рішення, що стосувалося виділення та надання матеріальної грошової допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Окрім того, на підставі поданих документів, надали згоду на реєстрацію помічників для недієздатних осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

Також, керуючись чинним законодавство та враховуючи права малолітніх дітей, члени виконкому прийняли позитивні рішення щодо їх подальшого виховання.