Із сесійної зали

13.01.2023

Сьогодні, 12 січня, відбулося позачергове засідання сесії Березанської міської ради, яке провів міський голова Володимир Тимченко.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих від рук російських окупантів.

Далі депутати розглянули питання порядку денного. Основна частина прийнятих рішень – затвердження цільових програм. Для забезпечення захисту життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань затвердили цільову програму „Поліцейський офіцер громади“ на 2023-2025 роки. Підтримали й ряд інших програм на 2023 рік. Серед них: програма проведення заходів та робіт з територіальної оборони та мобілізаційної підготовки місцевого значення; програма організаційного забезпечення діяльності місцевих загальних судів Київської області; програма висвітлення діяльності Березанської міської ради та її виконавчого комітету в ЗМІ. У зв’язку зі змінами персонального складу постійної депутатської комісії Березанської міської ради восьмого скликання з питань бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва, регуляторної політики, торгівлі, захисту прав споживачів, затверджено склад комісії у новій редакції.

Блок питань стосувався кадрових змін і персонального складу виконавчого комітету Березанської міської ради.