Заявка Центру первинної медико-санітарної допомоги здобула перемогу Проекту USAID „Підтримка реформи охорони здоров’я“

11.01.2023

З метою впровадження медичної реформи Проектом USAID „Підтримка реформи охорони здоров’я“ був оголошений конкурс на отримання гранту. За ініціативи Березанської міської ради та залученого нею експерта Програми „U-LEAD з Європою“ Тетяни Тимошенко Центром первинної медико-санітарної допомоги Березанської міської ради була підготовлена та подана проектна заявка „Розширення послуг, покращення якості та пацієнтоорієнтованості у закладах ПМД“, яка за результатами конкурсного відбору здобула перемогу та відібрана для реалізації.

Днями відбулася перша онлайн-зустріч експертів Проекту USAID та команди Центру ПМСД по впровадженню проекту на чолі із Аллою Куявою за участю заступника міського голови Олексія Рябоконя, в рамках якої обговорили його кошторис та відповідні заходи щодо реалізації проектної ідеї. Експерти дали свої поради та рекомендації. Разом спланували подальші кроки щодо успішної реалізації проекту. На реалізацію заходів грантовою програмою передбачено 50 тисяч доларів. Ці кошти будуть спрямовані на покращення матеріально-технічної бази та навчання медичного персоналу Центру з метою розширення переліку послуг та покращення їх якості.