До відома споживачів електроенергії!

11.02.2023

За повідомленням ДТЕК Київські регіональні електромережі, з 3 січня у Київській області діє оновлений графік стабілізаційних відключень (ГПВ).

Ознайомитися з повним графіком відключень можна, вказавши свою адресу, за посиланням на сайті ДТЕК: https://www.dtek-krem.com.ua/ua

У випадку недотримання графіку відключень просимо звертатися у Колл-центр ДТЕК за телефоном:

044-459-07-40

067-495-70-40

099-495-70-40

093-495-70-40.

Також запитання ДТЕКу можна надсилати поштою: krem@dtek.com

Енергетики зазначають: ситуація в енергосистемі залишається складною. Тому просимо з розумінням ставитися до можливих відхилень, які можуть виникати для балансування енергетичної системи України.

Березанська міська рада не надає ДТЕКу жодних списків щодо стабілізаційних відключень у громаді, окрім ліній об’єктів критичної інфраструктури (комунальні котельні, насосні станції та лікарня), які визначено спільним рішенням ДТЕК та Київською обласною військовою адміністрацією.