Бюджет Березанської громади на 2023 рік затверджено

22.12.2022

Сьогодні, 22 грудня, відбулась остання у цьому році чергова сесія Березанської міської ради, основним питанням якої було прийняття головного фінансового документа громади на 2023 рік.

Перед початком роботи присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв України, які віддали життя у боротьбі з ворогом.

Далі депутати заслухали й одноголосно підтримали основний документ Березанської громади на 2023 рік – бюджет.

Валентина Матвієнко, начальник фінансового управління, проінформувала, що загальна сума бюджету становить 258 млн грн з профіцитом 20 млн грн, які спрямовані на бюджет розвитку громади.

Власних надходжень заплановано 195 млн грн, решта – субвенційні (державні) надходження.

Ключовими джерелами надходжень у 2023 році будуть: ПДФО, податок на землю, місцеві податки та збори.

На жаль, скоротили освітню субвенцію з державного бюджету – на 8 мільйонів менше, ніж у 2022 році.

Також під час засідання затвердили деякі цільові програми на 2023 рік.

Частину питань порядку денного склали земельні питання.

На завершення засідання Володимир Григорович подякував присутнім за розуміння проблем громади та участь у їх вирішенні, а також за конструктивну роботу, яка в теперішніх складних умовах особливо цінна.