У Київській області на автошляхах працює спецтехніка для протиожеледної обробки доріг

21.12.2022

На Київщині працюють над протиожеледною обробкою доріг державного значення та автошляхів загального користування місцевого значення. Станом на 21 грудня до робіт залучено 147 одиниць техніки та 198 працівників. За цей час використано 2155 тонн піщано-соляної суміші для посипання дорожнього полотна.
Аби вчасно реагувати на зміни погодних умов, діє чергування інженерно-технічних працівників, механізаторів та водіїв. Щоб отримати інформацію про стан проїзду, звертайтесь до Єдиного контактного центру Укравтодору за номером +38-067-400-60-80. Також цілодобово працює Диспетчерська служба доріг місцевого значення: +38-093-454-58-13.
За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, на 21 грудня синоптики прогнозують хмарну погоду з проясненнями, без опадів. Температура по області вночі від 1° тепла до 4° морозу, вдень 0-5° тепла. На дорогах місцями ожеледиця.
Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути максимально обачними на дорогах, дотримуватися правил та безпечної дистанції.
Інформує Київська ОВА.