Для дітлахів громади – свято!

20.12.2022

Наші діти – найцінніше, що у нас є. І в ці важкі часи вони особливо заслуговують на новорічний настрій, здійснення мрій та маленьке свято.

Чарівний настрій та хороші емоції отримали сьогодні дітлахи Березанської громади.

Цікаві локації, атмосферні фотозони, казкові герої, захоплюючі майстер-класи, святкова програма, зустріч із Миколаєм в його Резиденції створили незабутню атмосферу початку новорічно-різдвяних свят для малечі.

У творчій майстерні діти залюбки долучилися до майстер-класів: виготовили обереги та написали листи вдячності нашим захисникам „Мій святковий Миколай носить форму ЗСУ“, а юні артисти подарували усім присутнім святкове музичне вітання.

Також загадали єдине бажання на всіх – мир і Перемогу!

Дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення заходу!

Дякуємо нашим ЗСУ, які мужньо боронять нас від ворога, за можливість відчути маленьким серцям радість і святковий настрій!