Вдосконалюємо роботу фельдшерсько-акушерських пунктів

13.12.2022

Охорона здоров’я – один із пріоритетних напрямків розвитку та функціонування нашої громади. Вживаються заходи щодо покращення якості обслуговування та надання послуг жителям.

Вдосконалюючи роботу фельдшерсько-акушерських пунктів на території старостинських округів та готуючись до укладення договір із НСЗУ, здійснено виїзд робочої групи за участю заступника міського голови Олексія Рябоконя та директора ПМСД Алли Куяви до Пилипчанського, Ярешківського та Недрянського ФАПів .

Зокрема, щоб зробити медичні послуги більш доступними для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення перевірили облаштування пандусів.

„Кожному з нас небайдужі проблеми нашої громади, кожен з нас працює, щоб вдосконалювати доступність до медичних послуг абсолютно усіх громадян“, – підкреслила директор первинної медико-сананітарної допомоги.

Також робочою групою визначилися із необхідністю проведення першочергових ремонтних робіт на наступний рік, а саме: ремонт покрівлі, санвузлів, тощо.