І знову втрата, сльози розпачу і біль…

09.12.2022

Сьогодні Березанська громада назавжди попрощалася із захисником України, справжнім Героєм, вірним сином України – Бригинцем Павлом Олександровичем.

Лише 28 років доля відміряла Паші. Ще так багато не встиг він у житті, так багато мав планів, які вже не здійсняться.

Утім, за своє коротке життя він зробив стільки, що багато з нас ніколи не осягне. Бо ж немає більшої любові, аніж та, коли своє молоде життя віддаєш за Україну і за усіх нас.

Нехай Господь прийме Героя у свої обійми, втамує біль і заповнить порожнечу в серцях батьків і рідних….

Березанська громада висловлює щирі співчуття мамі, тату, братам, сестрі, близьким, друзям, бойовим побратимам.

Світла пам'ять і вічна шана Герою, який віддав життя за Незалежність та територіальну цілісність України.

Загинув Павло 25 листопада 2022 року в м.Кам'янка Куп'янського району Харківської області.