Світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю

03.12.2022

Рівні можливості для кожного – це допомога сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю, супровід під час навчання таких дітей у звичайних школах, робочі місця та їх адаптація під потреби кожної людини, створення доступного простору і ще сотні інших справ.

Ми пишаємося силою духу, волею до життя та активною життєвою позицією українців: досягненнями наших паралімпійців, успіхами бізнесменів та громадських активістів. Своїм прикладом вони доводять, що немає таких перепон, які могли б завадити повноцінному життю.

З метою підтримки дітей з інвалідністю, Березанським центром соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради надано солодкі подарунки даній категорії нашої громади.

Милосердя, добро, співчуття, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя таких людей, наповнити їх буття веселковими барвами.

Не будьмо байдужими!