Привертаємо увагу учнів до актуальних проблем

26.11.2022

Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція „16 днів проти насильства“.

Основне завдання цієї кампанії привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН 1999 року, але відзначати його почали з 1981 року – як пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.

Період акції охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

5 грудня – Міжнародний день волонтера;

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

В рамках акції „16 днів проти насильств“ фахівцями із соціальної роботи цетру Колобовою Тетяною, Дмитренко Лесею спільно з старшим інспектором ювенальної превенції Броварського РУП Івасенко Людмилою, розпочато цикл заходів спрямованих на обізнаність здобувачів освіти, громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.