Працюємо для вас!

23.11.2022

Незважаючи на всі складнощі сьогодення, Березанський ЦНАП продовжує працювати у повному обсязі, надаючи необхідні послуги.

Адміністратори Центру працюють із понеділка по четвер з 08:00 до 17:00, у п'ятницю з 08.00 до 15.45 години. Наразі тут можна отримати широкий спектр послуг.

Найпопулярнішими серед населення залишаються послуги соціального характеру, реєстрація місцях проживання, видача паспортів, призначення житлових субсидій та інших видів державної допомоги.

Загалом з початку війни Центром надано 6179 послуг.

Сьогодні роботу ЦНАПу можна охарактеризувати такими простими словами як доступність, результативність, своєчасність, зручність, відкритість та професійність. Однак, за цими словами – наполеглива праця адміністраторів, тисячі наданих довідок та задоволених жителів нашої громади. Крім того, команда працівників продовжує працювати над розширенням переліку надання послуг та запровадженням нових можливостей для поліпшення життя громади як у місті, так і в старостатах, на віддалених робочих місцях.