ПІДСУМКИ РОБОТИ БЕРЕЗАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОЦЗ ЗА СІЧЕНЬ-ЖОВТЕНЬ 2020 РОКУ

03.11.2020

Березанською міською філією протягом січня-жовтня 2020 року надано послуг 1194 особам, зареєстровано 640 безробітних, загалом мали статус безробітного 917 осіб, отримали роботу 408 осіб (у тому числі 1 особу працевлаштовано з компенсацією витрат роботодавцю єдиного внеску), проходили профнавчання 21 особа, залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру 41 особу, зареєстровано 526 вакансій, 72 роботодавцям надано допомогу по частковому безробіттю.

Кількість наданих інформаційно-консультаційних послуг, в т.ч. щодо умов порядку реєстрації безробітних та призначення допомоги по безробіттю, на території Старостинських округів Березанської ОТГ – 50.

Юрій Глущук,

директор Березанської міської філії КОЦЗ