Проведено інструктивно-методичне заняття з питань організації та ведення військового обліку

11.11.2022

Сьогодні представниками Першого відділу Броварського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проведено інструктивно-методичне заняття з питань організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних на території старостинських округів громади.

Заняття відбулося за участю начальника відділення обліку мобілізаційної роботи – заступника начальника відділу, майора Сергія Дитюка, начальника відділення рекрутингу, майора Василя Рябцева, старшого інструктора, молодшого сержанта Тетяни Степів, головного спеціаліста відділення обліку мобілізаційної роботи Олени Жмутської, а також старост громади та працівників віддалених робочих місць.

Присутні обговорили важливі завдання щодо співпраці, зупинилися на загальних нормах Закону України „Про військовий обов’язок та військову службу“, а також окреслили комплекс заходів, що сприятимуть задоволенню потреб оборони держави та її захисту.