Правове виховання молоді

17.11.2022

Сьогодні надто актуальною є проблема зростання правопорушень серед молоді. Тому особливе місце у вихованні підростаючого покоління займає рання профілактика, коли закладаються основи характеру, ставлення до оточуючих, поведінки в побуті.

З метою запобігання потрапляння молоді у конфлікт із законом відбулися зустрічі головного спеціаліста Служби у справах дітей Березанської міської ради Світлани Андрєєвої, інспектора з ювенальної превенції Броварського РУП ГУ НП в Київській області Людмили Івасенко та поліцейського офіцера громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Броварського РУП ГУ НП в Київській області Владислава Хлоня з учнями Недрянської гімназії та Садового ліцею. У спілкуванні з молоддю були розглянуті питання відповідальності неповнолітніх за скоєні адміністративні та кримінальні правопорушення.