Працюємо над профілактикою правопорушень

10.11.2022

З якого віку наступає відповідальність за вчинені дітьми правопорушення? Яка саме відповідальність передбачена? З якого віку на дітей поширюється заборона перебування у нічний час на вулицях без супроводу дорослих? Чим небезпечні вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, наркотичних речовин та пристрасть до азартних ігор?

Всі ці питання обговорювалися на зустрічі головного спеціаліста Служби у справах дітей Березанської міської ради Світлани Андрєєвої та інспектора з ювенальної превенції Броварського РУП ГУ НП в Київській області Людмили Івасенко із студентами ДНЗ „Березанський професійний аграрний ліцей“.

А всім дорослим хочеться ще раз наголосити, що однією з головних причин, які призвели до вживання алкоголю, тютюнопаління у дитячому віці та інших правопорушень є наслідування дітьми способу життя батьків та звичок оточуючих людей, хибне бажання таким чином виглядати доросліше.

Бережіть своїх дітей, будьте уважніші до них і без того у складний час для нашої країни.