Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

09.11.2022

Щиро вітаю вас з професійним святом - Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуєте велич рідного краю, своєю творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

У тяжкі дні війни ви бережете українську спадщину і культурні цінності, проводите просвітницьку діяльність і долучаєтесь до волонтерства .

Дякую за вашу відданість і готовність допомагати, за підтримку наших захисників, за професіоналізм, ініціативність і талант.

Творчих успіхів, мистецьких злетів, натхнення, благополуччя вам та вашим рідним!

Нехай якнайшвидше настане довгоочікувана всіма нами Перемога і кожна українська родина щасливо заживе під мирним небом вільної, квітучої країни та нашої Березанської громади!

міський голова Володимир ТИМЧЕНКО