Шановні працівники соціальної сфери! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

06.11.2022

Щоденно через ваші серця проходять потреби і турботи пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями, ветеранів війни і праці, дітей-сиріт, багатодітних сімей та самотніх людей.
Ваша праця скромна і часом не помітна, але завжди сповнена душевного тепла та милосердя.
Нині ви опікуєтесь не лише жителями нашої громади, які потребують допомоги і підтримки, а й переселенцями, які обрали Березанський край для тимчасового проживання.
Спасибі кожному з вас за щоденну нелегку працю.
Дякую, що міцно і надійно тримаєте свою ділянку „фронту“, виявляючи високу професійність та відданість справі.
Зичу вам міцного здоров’я, злагоди, домашнього затишку, звершення задумів, невичерпної життєвої енергії та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення Березанської громади.

міський голова Володимир ТИМЧЕНКО