Із засідання виконкому

04.11.2022

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Березанської міської ради.

Вшанувавши хвилиною мовчання пам'ять загиблих у війні рф проти України, присутні перейшли до розгляду питань порядку денного.

Одним із основних питань засідання було рішення про оголошення конкурсу з призначення управителя у багатоквартирних будинках, яке презентувала завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства Рімма Кирда. Об’єктом конкурсу визначено багатоквартирні будинки, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком в м. Березань та с. Садове. Необхідність проведення конкурсу пов'язана з отриманням від управляючих компаній повідомлення про розірвання договорів щодо обслуговування багатоквартирних будинків зазначених вище.

Далі члени виконкому прийняли рішення, яке стосується захисту прав дитини та надання статусу "дитина, позбавлена батьківського піклування". Начальник служби у справах дітей Світлана Рощина детально ознайомила із суттю справи.

На завершення засідання був презентований проект Інвестиційного паспорту Березанської громади.