Вечірній рейд

01.11.2022

Працівниками Служби у справах дітей Березанської міської ради, Березанського міського центру соціальних служб виконавчого комітету Березанської міської ради спільно з поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Броварського районного управління поліції ГУ НП в Київській області здійснили вечірній рейд - перевірку місць масового відпочинку підлітків на території м. Березань, с. Садове, с. Лехнівка.

Рейдовою групою були охоплені громадські місця, залізничний вокзал, місця проведення дозвілля молоді та кав’ярні. З дітьми та молоддю, з метою профілактики та попередження злочинів та правопорушень, проведено профілактичні бесіди щодо недопустимості розпиття алкогольних напоїв та тютюнопаління, дотримання обмежувальних заходів та заборони пересування під час комендантської години на вулицях та в інших громадських місцях.