Працювали міждисциплінарні команди

19.10.2022

Сьогодні у залі засідань Березанської міської ради відбулись 2 засідання міждисциплінарних команд із ведення випадків дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та влаштовані до сім'ї патронатного вихователя.

За результатами роботи команд, ухвалено рішення в найкращих інтересах дітей. Так, у одному з випадків вирішено продовжити роботу щодо виконання індивідуального плану соціального захисту дитини та задоволення її потреб, а у іншому випадку встановлено, що матір'ю, завдяки допомозі суб'єктів соціальної роботи, мінімізовано складні життєві обставини та здійснено ряд заходів задля повернення дітей додому.

Надалі питання щодо виведення дітей з патронатної сім'ї до біологічної родини буде заслухано на засіданні комісії з питань захисту прав дитини та передано на розгляд виконавчого комітету Березанської міської ради.