„Швидка“ та мікроавтобус – від міста-побратима Пуллах

19.10.2022

Березанську громаду й німецьке місто Пуллах розділяють тисячі кілометрів, однак єднає понад 30-річна міцна дружба та партнерство. Учора, завдяки співпраці між містами, для потреб нашої громади німецькі друзі передали спецтранспорт: карету швидкої допомоги, яка працюватиме на базі фельдшерсько-акушерського пункту с. Садове та мікроавтобус, що буде використовуватись у підвезенні дітей сільської місцевості для участі в учнівських олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях тощо.
Офіційна частина передачі спецтранспорту відбулася за участі міського голови Володимира Тимченка, голови партнерського об’єднання Баришівка-Пуллах-Березань Бориса Скорика, представників медичної та освітянської галузі. Володимир Григорович щиро подякував партнерському об’єднанню за багаторічну дружбу, що має надзвичайно важливе значення, особливо у цей складний для всіх нас час, та надану допомогу для підтримки розвитку Березанської громади.