ПРИВІТАЛИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ

30.10.2020

Щорічно у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери – свято людей, котрі обрали для себе справою життя нелегку та гуманістичну місію всебічно допомагати і підтримувати всіх, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації. Головне завдання для них – піклуватися про людей і дбати про їх майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і послуг.

Напередодні професійного свята перший заступник міського голови Руслан Хруль привітав представників галузі та від імені міського голови Володимира Тимченка висловив щирі слова глибокої поваги та вдячності за вагомий щоденний внесок, кваліфікованість і відданість обраній справі, опікуючись проблемами незахищених жителів громади.

Також за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм та реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення кращим представникам галузі Руслан Федорович вручив грамоти та подяки міського голови.

Павленко Я.В.,

головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю