Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів Березанської громади

Щиро вітаю вас зі святом 1 вересня!

Цьогоріч новий навчальний рік ми розпочинаємо в непростих для нашої країни і громади умовах, в умовах війни...

Але попри всі небезпеки ми повинні продовжувати жити, навчатись і працювати.

Дорогі учні, неважливо, де ви будете навчатися – дистанційно чи в очному форматі у закладі освіти – зміцнюйте державу своїми знаннями, невтомно працюйте, вчіться долати труднощі, плекайте повагу до українського слова, гартуйте любов до рідної України.

Першокласникам бажаю, щоб перші ваші кроки дорогою знань стали міцною основою подальшого навчання, майбутнім випускникам – успіхів у навчанні та досягнення поставленої мети. Хай збудуться ваші мрії та сподівання ваших батьків.

Шановні освітяни, вірю у вашу силу, у вашу мудрість, у ваші здібності та професійність!

Шановні батьки, бажаю вам терпіння, здоров’я та спокою за свою дитину!

Спільними зусиллями ми підготували наші освітні заклади до роботи в цей нелегкий час.

Школи нашої громади сьогодні приймають 2645 учнів, з них: 256 першокласників, 114 випускників 11-х класів, 16 учнів, які прибули з окупованих територій та 153 учні, які навчатимуться дистанційно, перебуваючи за кордоном.

Тож нехай новий навчальний рік пройде спокійно і результативно.

З вірою у ПЕРЕМОГУ та у наше мирне майбутнє!

міський голова Володимир ТИМЧЕНКО