Із засідання комісії з безпеки дорожнього руху

18.08.2022

Сьогодні на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху розглянуто ряд важливих питань: встановлення дорожнього знаку в с. Садове, забезпечення виконання заходів, спрямованих на істотне підвищення рівня безпеки на перехрестях, у зонах обгону та на узбіччях пішоходів та осіб з інвалідністю. Комісійно було вирішено, що після спільного обговорення з жителями с. Садове буде визначено місце для подальшого встановлення обмежувального засобу (рампи) та підготувлено відповідний проект рішення для розгляду на засіданні виконавчого комітету. Також члени комісії обговорили питання щодо здійснення системного контролю габаритно-вагових параметрів транспортних засобів.

На завершення зібрання заступник міського голови Олексій Рябоконь доручив комунальним службам забезпечити належне експлуатаційне утримання вулично-дорожньої мережі у населених пунктах Березанської громади під час погіршення погодних умов, шляхом якнайшвидшого вирішення питання із заготівлею запасів піщано-соляної суміші.