Громада готується до опалювального сезону

17.08.2022

Враховуючи всі обставини воєнного стану, громада готується до опалювального сезону у посиленому режимі.

Сьогодні за участі Руслана Хруля - першого заступника міського голови, Олега Закомірного – головного державного інспектора ГУ Держпраці у Київській області, Ігоря Висоцького – старшого інженера Баришівської дільниці Переяслав-Хмельницького відділення АТ „Київоблгаз“ обговорили хід підготовки до опалювального сезону .

Як зазначив Руслан Федорович, всі необхідні роботи на завершальній стадії й заклади комунальної власності будуть забезпечені теплом.

Нині перевіряється технічна частина: проводиться повірка теплових лічильників та обладнання, обстежуються димові та вентиляційні канали багатоквартирних будинків.