Стратегія громади – це фундамент для подальшого розвитку громади та покращення добробуту її жителів

28.01.2022

27-28 січня в рамках Програми „U-LEAD з Європою“ для 96 громад України, які є учасниками програми з розробки стратегій місцевого розвитку, проведено онлайн-семінар, який дав старт комплексу навчальних заходів у 2022 році. Березанську громаду на цьому заході представили: Олексій Рябоконь, заступник міського голови, та фахівці управління економіки Наталія Іващенко і Світлана Осадча. Учасників семінару привітав директор „U-LEAD з Європою“ Бастіан Файгель, який зазначив, що програма повністю підтримує амбітну мету Мінрегіону - до кінця 2022 року всі громади повинні мати стратегії місцевого розвитку. Тому команди громад отримають допомогу кращих експертів, які працюватимуть із громадами, супроводжуючи процес розробки стратегії.

У ході онлайн-зустрічі учасників ознайомили з основними принципами стратегічного планування місцевого розвитку, якими має керуватися кожна громада у процесі розробки стратегії. Представили й успішні практики європейських країн щодо стратегічного панування місцевого розвитку.

Тож попереду на нашу громаду чекає цікава і практична робота з розробки стратегії.