Березанській ЗОШ №4 – 25 років!

27.01.2022

Школа №4 – це частина історії міста Березань, це життя багатьох учнів, учителів і батьків. Сьогодні їй - 25 РОКІВ!

З нагоди ювілейної дати, вітаємо всіх учнів, випускників, педагогічний колектив і директора школи - Полтавець Лідію Михайлівну!

Ми пишаємось та дякуємо усім, хто всі ці роки сумлінно працював, і нині працює, був відданим навчальному закладу, хто професійно виконує свої обов’язки, служить дітям та майбутньому.

Бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги, цілеспрямованості, гарних звершень, численних досягнень і перемог, завжди бути цілісним колективом однодумців.

Зичу процвітання школі, а також, щоб кожний у шкільній домівці відчував себе щасливо та комфортно. Неймовірних всім успіхів, сміливих та креативних ідей, блискучих перспектив.

Вчителям - поваги, учням - наполегливості, а батькам і всій Березанській громаді - гордості за наших дітей!

З повагою міський голова                               Володимир ТИМЧЕНКО