Річниця загибелі нашого земляка – воїна АТО Сергія Захаревича

20.01.2022

20 січня минає 5 років з дня загибелі в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України нашого земляка, відважного воїна, одного з найкращих синів України, який захищав рідну землю – Сергія Захаревича.
За мирне небо над нашими головами мужній воїн і справжній герой віддав найцінніше  – життя…
Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати, уся Березанська громада  схиляє голови перед могилою захисника і пишається своїм ГЕРОЄМ.
Скільки б не минуло часу, пам'ять про хорошу людину та мужнього воїна завжди житиме у наших серцях.
Шануємо! Пам’ятаємо! Дякуємо!

ДОВІДКОВО:
Захаревич Сергій Юрійович – Український військовослужбовець, старший солдат Збройних сил України, учасник російсько-української війни, кулеметник механізованого взводу 3-ї механізованої роти 1-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади.
Народився 30 серпня  1996 року в с.Недра  Баришівського району Київської області.
20 січня 2017 року у донецькому напрямку російсько-окупаційні війська з гранатометів і стрілецької  зброї обстрілювали Авдіївку – один військовослужбовець загинув. Це був кулеметник 7-ї окремої механізованої бригади – Захаревич Сергій Юрійович.
Указом Президента України № 48/2017 від 27 лютого 2017 року «за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).