Удосконалюємо роботу з надання послуг у старостатах

20.01.2022

„Жителі Березанської громади повинні отримувати послуги швидко і якісно, як у місті, так і в сільських населених пунктах. Саме для цього в нашій громаді створено Центр надання адміністративних послуг та віддалені робочі місця спеціалістів ЦНАП у старостатах, які надають адміністративні та муніципальні послуги, працюють старости, вирішуючи проблемні питання на місцях“, - зазначив у вступному слові на початку внутрішнього навчання посадовців міський голова Володимир Тимченко.

Тематика сьогоднішньої зустрічі - удосконалення знань та практичних навичок старост та працівників ВРМ з електронного документообігу. Керуюча справами Лариса Кочур разом з начальником відділу документообігу Наталією Івасенко ознайомили учасників навчання з алгоритмом відпрацювання електронного документа та фіксування результатів його розгляду в АСКОДі. Разом з адміністраторами старостатів відпрацювали заповнення реєстраційної картки послуг ЦНАП та виконали ряд практичних вправ. А також дали відповіді на питання, які стосуються діловодства та комунікації з жителями громади.