Україна без бар’єрів у серіалі „Безбар’єрна грамотність“

12.01.2022

Міністерство культури та інформаційної політики України реалізує інформаційну кампанію „Україна без бар'єрів“.

Проєкт покликаний популяризувати у суспільстві культуру безбар’єрності як філософію гідності та прийняття, ключова мета якого – підвищення обізнаності маломобільних груп населення про свої права та можливості їх реалізації, а також забезпечення толерантного ставлення до таких груп з боку суспільства.

Проєкт створено за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської в межах кампанії створений освітній серіал „Безбар’єрна грамотність“. Над ним працювала велика команда - Міністерство цифрової трансформації України, Національне агентство України з питань державної служби, громадська організація «Безбар’єрність», представники громадянського суспільства та експерти з доступності за підтримки ПРООН „Права людини для України“. Автори прагнуть ознайомити громадян з темою безбар’єрності та долучити їх до просування цінностей інклюзії та різноманіття. За кожною серією стрічки стоять особисті історії у подоланні бар’єрів, життєвий шлях та досвід людей, які змогли сказати „ні“ бар’єрам, світогляд людей, які це розуміють і вміють будувати інший доступний світ довкола.

Серіал „Безбар’єрна грамотність“ розміщено на порталі „Дія.Цифрова освіта“.

Долучайтеся!

Цікавого перегляду!